FC Bruges - Dortmund 1-3 Monaco - Atl. Madrid 1-1 Barcelona - PSV Eindhoven 2-1 Inter - Tottenham 1-2 Liverpool - PSG 2-1 Crvena Zvezda - Napoli 1-3 Galatasaray - Lokomotiv Moszkva 2-1 Schalke - Porto 2-1 Ajax - AEK Athén 2-1 Benfica - Bayern 1-2 Sahtar Doneck - Hoffenheim 1-1 Man. City - Lyon 3-1 Real Madrid - Roma 2-1 Plzen - CSZKA Moszkva 1-1 Young Boys - Man. United 1-2 Valencia - Juventus 1-3
Nagy versenges ment itt a bl-ben regen :( rip Vagyis meg van masfel ora az elso meccsekig, valaki? :D
NB1-re lesz játék?
Portugalia-Franciaorszag 0-3
Portugália - Franciaország tipp: 0-3
Portugália - Franciaország 1-2
Portugália - Franciaország 2-1
Portugália 2-3 Franciaország
Portugália - Franciaország 1-2
Portugalia-Franciaorszag 1-0
Portugália - Franciaország 1:0
Portugália-Wales 2-1
Németország-Franciaország 1-1 tizikkel Németország
19.06. 21:00 Románia Albánia Tipp:1:0 19.06. 21:00 Svájc Franciaország Tipp:1:2 20.06. 21:00 Oroszország Wales Tipp:1:1 20.06. 21:00 Szlovákia Anglia Tipp:1:2 21.06. 18:00 Észak-Írország Németország Tipp:0:2 21.06. 18:00 Ukrajna Lengyelország Tipp:1:1 21.06. 21:00 Csehország Törökország Tipp:2:1 21.06. 21:00 Horvátország Spanyolország Tipp:0:1 22.06. 18:00 Izland Ausztria Tipp:1:1 22.06. 18:00 Magyarország Portugália Tipp:1:2 22.06. 21:00 Olaszország Írország Tipp:1:0 22.06. 21:00 Svédország Belgium Tipp:0:1
Most ezt mindenhova beírogatod? Nagyon sivár egy életed lehet, és ilyen mentalitással sikertelen is maradsz mindenben. De legalább hibáztathatod az országot, és 2 évente szurkolhatsz a válogatott ellen. Ennyi marad számodra :)
Magyarország - izland 0-4 remélem bejön 50 ezret raktam rá
19.06. 21:00 Románia Albánia Tipp:1:0 19.06. 21:00 Svájc Franciaország Tipp:1:2 20.06. 21:00 Oroszország Wales Tipp:0:1 20.06. 21:00 Szlovákia Anglia Tipp:1:1 21.06. 18:00 Észak-Írország Németország Tipp:0:2 21.06. 18:00 Ukrajna Lengyelország Tipp:1:1 21.06. 21:00 Csehország Törökország Tipp:1:0 21.06. 21:00 Horvátország Spanyolország Tipp:0:1 22.06. 18:00 Izland Ausztria Tipp:1:0 22.06. 18:00 Magyarország Portugália Tipp:0:1 22.06. 21:00 Olaszország Írország Tipp:2:0 22.06. 21:00 Svédország Belgium Tipp:0:1
Kiteszem a következő kört hogy mindenki tudjon időben tippelni.:)
19.06. 21:00 Románia Albánia 19.06. 21:00 Svájc Franciaország 20.06. 21:00 Oroszország Wales 20.06. 21:00 Szlovákia Anglia 21.06. 18:00 Észak-Írország Németország 21.06. 18:00 Ukrajna Lengyelország 21.06. 21:00 Csehország Törökország 21.06. 21:00 Horvátország Spanyolország 22.06. 18:00 Izland Ausztria 22.06. 18:00 Magyarország Portugália 22.06. 21:00 Olaszország Írország 22.06. 21:00 Svédország Belgium
Szombat 18 Június, 15.00 (Bordeaux): Belgium v Íroroszág – E csoport 2-1 Szombat 18 Június, 18.00 (Marseille): Izland v MAGYARORSZÁG – F csoport 1-2 Szombat 18 Június, 21.00 (Párizs): Portugália v Ausztria – F csoport 1-0
köszi !
Szerda 15 Június, 21.00 (Marseille): Franciaország v Albánia – A csoport 3-1 Thursday 16 Június, 15.00 (Lens): Anglia v Wales – B csoport 2-1 Thursday 16 Június, 18.00 (Lyon): Ukrajna v Észak-Írország – C csoport 1-1 Thursday 16 Június, 21.00 (St-Denis): Németország v Lengyelország – C csoport 2-1 Péntek 17 Június, 15.00 (Toulouse): Olaszország v Svédország – E csoport 1-1 Péntek 17 Június, 18.00 (St-Etienne): Csehország v Horvátország – D csoport 2-2 Péntek 17 Június, 21.00 (Nice): Spanyolország v Törökország – D csoport 1-0 Szombat 18 Június, 15.00 (Bordeaux): Belgium v Íroroszág – E csoport 1-1 Szombat 18 Június, 18.00 (Marseille): Izland v MAGYARORSZÁG – F csoport 1-2 Szombat 18 Június, 21.00 (Párizs): Portugália v Ausztria – F csoport 2-0
Szerda 15 Június, 21.00 (Marseille): Franciaország v Albánia – A csoport 2-0
Thursday 16 Június, 15.00 (Lens): Anglia v Wales – B csoport 1-1
Thursday 16 Június, 18.00 (Lyon): Ukrajna v Észak-Írország – C csoport 1-0
Thursday 16 Június, 21.00 (St-Denis): Németország v Lengyelország – C csoport 1-2
Péntek 17 Június, 15.00 (Toulouse): Olaszország v Svédország – E csoport 2-0
Péntek 17 Június, 18.00 (St-Etienne): Csehország v Horvátország – D csoport 1-1
Péntek 17 Június, 21.00 (Nice): Spanyolország v Törökország – D csoport 2-1
Szombat 18 Június, 15.00 (Bordeaux): Belgium v Íroroszág – E csoport 1-1
Szombat 18 Június, 18.00 (Marseille): Izland v MAGYARORSZÁG – F csoport 1-1
Szombat 18 Június, 21.00 (Párizs): Portugália v Ausztria – F csoport 2-1
Szerda 15 Június, 18.00 (Párizs): Románia v Svájc – A csoport 1-2 Szerda 15 Június, 21.00 (Marseille): Franciaország v Albánia – A csoport 2-0 Thursday 16 Június, 15.00 (Lens): Anglia v Wales – B csoport 1-0 Thursday 16 Június, 18.00 (Lyon): Ukrajna v Észak-Írország – C csoport 2-1 Thursday 16 Június, 21.00 (St-Denis): Németország v Lengyelország – C csoport 2-1 Péntek 17 Június, 15.00 (Toulouse): Olaszország v Svédország – E csoport 0-0 Péntek 17 Június, 18.00 (St-Etienne): Csehország v Horvátország – D csoport 0-1 Péntek 17 Június, 21.00 (Nice): Spanyolország v Törökország – D csoport 1-1 Szombat 18 Június, 15.00 (Bordeaux): Belgium v Íroroszág – E csoport 2-0 Szombat 18 Június, 18.00 (Marseille): Izland v MAGYARORSZÁG – F csoport 1-1 Szombat 18 Június, 21.00 (Párizs): Portugália v Ausztria – F csoport 2-0
túl nagy érdeklődés nem maradt, úgy látom :D
Szerda 15 Június, 15.00 (Lille): Oroszország v Szlovákia – B csoport 1-1 Szerda 15 Június, 18.00 (Párizs): Románia v Svájc – A csoport 1-1 Szerda 15 Június, 21.00 (Marseille): Franciaország v Albánia – A csoport 3-0 Thursday 16 Június, 15.00 (Lens): Anglia v Wales – B csoport 2-0 Thursday 16 Június, 18.00 (Lyon): Ukrajna v Észak-Írország – C csoport 2-0 Thursday 16 Június, 21.00 (St-Denis): Németország v Lengyelország – C csoport 2-1 Péntek 17 Június, 15.00 (Toulouse): Olaszország v Svédország – E csoport 1-0 Péntek 17 Június, 18.00 (St-Etienne): Csehország v Horvátország – D csoport 0-1 Péntek 17 Június, 21.00 (Nice): Spanyolország v Törökország – D csoport 1-0 Szombat 18 Június, 15.00 (Bordeaux): Belgium v Íroroszág – E csoport 1-0 Szombat 18 Június, 18.00 (Marseille): Izland v MAGYARORSZÁG – F csoport 1-1 Szombat 18 Június, 21.00 (Párizs): Portugália v Ausztria – F csoport 2-0
Szerda 15 Június, 15.00 (Lille): Oroszország v Szlovákia – B csoport
1-1
Szerda 15 Június, 18.00 (Párizs): Románia v Svájc – A csoport
1-1
Szerda 15 Június, 21.00 (Marseille): Franciaország v Albánia – A csoport
2-0
Thursday 16 Június, 15.00 (Lens): Anglia v Wales – B csoport
2-1
Thursday 16 Június, 18.00 (Lyon): Ukrajna v Észak-Írország – C csoport
2-0
Thursday 16 Június, 21.00 (St-Denis): Németország v Lengyelország – C csoport
2-1
Péntek 17 Június, 15.00 (Toulouse): Olaszország v Svédország – E csoport
1-0
Péntek 17 Június, 18.00 (St-Etienne): Csehország v Horvátország – D csoport
1-2
Péntek 17 Június, 21.00 (Nice): Spanyolország v Törökország – D csoport
1-0
Szombat 18 Június, 15.00 (Bordeaux): Belgium v Íroroszág – E csoport
2-1
Szombat 18 Június, 18.00 (Marseille): Izland v MAGYARORSZÁG – F csoport
1-1
Szombat 18 Június, 21.00 (Párizs): Portugália v Ausztria – F csoport
2-1
Szerda 15 Június, 15.00 (Lille): Oroszország v Szlovákia – B csoport 1-0 Szerda 15 Június, 18.00 (Párizs): Románia v Svájc – A csoport 1-1 Szerda 15 Június, 21.00 (Marseille): Franciaország v Albánia – A csoport 2-0 Thursday 16 Június, 15.00 (Lens): Anglia v Wales – B csoport 2-1 Thursday 16 Június, 18.00 (Lyon): Ukrajna v Észak-Írország – C csoport 1-0 Thursday 16 Június, 21.00 (St-Denis): Németország v Lengyelország – C csoport 2-2 Péntek 17 Június, 15.00 (Toulouse): Olaszország v Svédország – E csoport 2-1 Péntek 17 Június, 18.00 (St-Etienne): Csehország v Horvátország – D csoport 1-2 Péntek 17 Június, 21.00 (Nice): Spanyolország v Törökország – D csoport 1-0 Szombat 18 Június, 15.00 (Bordeaux): Belgium v Íroroszág – E csoport 1-1 Szombat 18 Június, 18.00 (Marseille): Izland v MAGYARORSZÁG – F csoport 0-0 Szombat 18 Június, 21.00 (Párizs): Portugália v Ausztria – F csoport 1-0
Asszem ideje folytatni:
2. CSOPORTKÖR
Szerda 15 Június, 15.00 (Lille): Oroszország v Szlovákia – B csoport Szerda 15 Június, 18.00 (Párizs): Románia v Svájc – A csoport Szerda 15 Június, 21.00 (Marseille): Franciaország v Albánia – A csoport Thursday 16 Június, 15.00 (Lens): Anglia v Wales – B csoport Thursday 16 Június, 18.00 (Lyon): Ukrajna v Észak-Írország – C csoport Thursday 16 Június, 21.00 (St-Denis): Németország v Lengyelország – C csoport Péntek 17 Június, 15.00 (Toulouse): Olaszország v Svédország – E csoport Péntek 17 Június, 18.00 (St-Etienne): Csehország v Horvátország – D csoport Péntek 17 Június, 21.00 (Nice): Spanyolország v Törökország – D csoport Szombat 18 Június, 15.00 (Bordeaux): Belgium v Íroroszág – E csoport Szombat 18 Június, 18.00 (Marseille): Izland v MAGYARORSZÁG – F csoport Szombat 18 Június, 21.00 (Párizs): Portugália v Ausztria – F csoport
akkor a telitalálat 3 pont, a kimenetel 1 pontot ér.
Péntek 10 Június, 21.00 (St-Denis): Franciaország v Románia – A csoport tipp: 2-0 Szombat 11 Június, 15.00 (Lens): Albánia v Svájc – A csoport tipp: 0-2 Szombat 11 Június, 18.00 (Bordeaux): Wales v Szlovákia – B csoport tipp: 1-0 Szombat 11 Június, 21.00 (Marseille): Anglia v Oroszország – B csoport tipp: 1-1 Vasárnap 12 Június, 15.00 (Párizs): Törökország v Horvátország – D csoport tipp: 1-2 Vasárnap 12 Június, 18.00 (Nice): Lengyelország v Észak-Írország – C csoport tipp: 2-0 Vasárnap 12 Június, 21.00 (Lille): Németország v Ukrajna – C csoport tipp: 3-1 Hétfő 13 Június, 15.00 (Toulouse): Spanyolország v Csehország – D csoport tipp: 1-1 Hétfő 13 Június, 18.00 (St-Denis): Írország v Svédország – E csoport tipp: 1-2 Hétfő 13 Június, 21.00 (Lyon): Belgium v Olaszország – E csoport tipp: 2-1 Kedd 14 Június, 18.00 (Bordeaux): Ausztria v MAGYARORSZÁG – F csoport tipp: 2-1 Kedd 14 Június, 21.00 (St-Etienne): Portugália v Izland – F csoport tipp: 2-0
Péntek 10 Június, 21.00 (St-Denis): Franciaország v Románia – A csoport
tipp: 2:0
Szombat 11 Június, 15.00 (Lens): Albánia v Svájc – A csoport
tipp: 0-2
Szombat 11 Június, 18.00 (Bordeaux): Wales v Szlovákia – B csoport
tipp: 2:1
Szombat 11 Június, 21.00 (Marseille): Anglia v Oroszország – B csoport
tipp: 2:1
Vasárnap 12 Június, 15.00 (Párizs): Törökország v Horvátország – D csoport
tipp: 1-2
Vasárnap 12 Június, 18.00 (Nice): Lengyelország v Észak-Írország – C csoport
tipp: 2-0
Vasárnap 12 Június, 21.00 (Lille): Németország v Ukrajna – C csoport
tipp: 3-1
Hétfő 13 Június, 15.00 (Toulouse): Spanyolország v Csehország – D csoport
tipp: 2:0
Hétfő 13 Június, 18.00 (St-Denis): Írország v Svédország – E csoport
tipp: 0:1
Hétfő 13 Június, 21.00 (Lyon): Belgium v Olaszország – E csoport
tipp: 1:0
Kedd 14 Június, 18.00 (Bordeaux): Ausztria v MAGYARORSZÁG – F csoport
tipp: 1-1
Kedd 14 Június, 21.00 (St-Etienne): Portugália v Izland – F csoport
Péntek 10 Június, 21.00 (St-Denis): Franciaország v Románia – A csoport tipp: 3-1 Szombat 11 Június, 15.00 (Lens): Albánia v Svájc – A csoport tipp: 0-1 Szombat 11 Június, 18.00 (Bordeaux): Wales v Szlovákia – B csoport tipp: 1-1 Szombat 11 Június, 21.00 (Marseille): Anglia v Oroszország – B csoport tipp: 4-0 Vasárnap 12 Június, 15.00 (Párizs): Törökország v Horvátország – D csoport tipp: 1-2 Vasárnap 12 Június, 18.00 (Nice): Lengyelország v Észak-Írország – C csoport tipp: 2-1 Vasárnap 12 Június, 21.00 (Lille): Németország v Ukrajna – C csoport tipp: 3-0 Hétfő 13 Június, 15.00 (Toulouse): Spanyolország v Csehország – D csoport tipp: 3-0 Hétfő 13 Június, 18.00 (St-Denis): Írország v Svédország – E csoport tipp: 2-3 Hétfő 13 Június, 21.00 (Lyon): Belgium v Olaszország – E csoport tipp: 0-0 Kedd 14 Június, 18.00 (Bordeaux): Ausztria v MAGYARORSZÁG – F csoport tipp: 1-1 Kedd 14 Június, 21.00 (St-Etienne): Portugália v Izland – F csoport tipp: 2-2
Péntek 10 Június, 21.00 (St-Denis): Franciaország v Románia – A csoport tipp: 1-1 Szombat 11 Június, 15.00 (Lens): Albánia v Svájc – A csoport tipp: 0-2 Szombat 11 Június, 18.00 (Bordeaux): Wales v Szlovákia – B csoport tipp: 1-0 Szombat 11 Június, 21.00 (Marseille): Anglia v Oroszország – B csoport tipp: 2-0 Vasárnap 12 Június, 15.00 (Párizs): Törökország v Horvátország – D csoport tipp: 1-0 Vasárnap 12 Június, 18.00 (Nice): Lengyelország v Észak-Írország – C csoport tipp: 0-1 Vasárnap 12 Június, 21.00 (Lille): Németország v Ukrajna – C csoport tipp: 2-0 Hétfő 13 Június, 15.00 (Toulouse): Spanyolország v Csehország – D csoport tipp: 3-1 Hétfő 13 Június, 18.00 (St-Denis): Írország v Svédország – E csoport tipp: 2-2 Hétfő 13 Június, 21.00 (Lyon): Belgium v Olaszország – E csoport tipp: 2-1 Kedd 14 Június, 18.00 (Bordeaux): Ausztria v MAGYARORSZÁG – F csoport tipp: 1-2 Kedd 14 Június, 21.00 (St-Etienne): Portugália v Izland – F csoport tipp: 3-0
szerintem aki telibetalálja az legyen 3 pont,aki csak a kimenetelt az érjen 1 pontot.
Péntek 10 Június, 21.00 (St-Denis): Franciaország v Románia – A csoport tipp: 2-0 Szombat 11 Június, 15.00 (Lens): Albánia v Svájc – A csoport tipp: 0-1 Szombat 11 Június, 18.00 (Bordeaux): Wales v Szlovákia – B csoport tipp: 2-1 Szombat 11 Június, 21.00 (Marseille): Anglia v Oroszország – B csoport tipp: 2-1 Vasárnap 12 Június, 15.00 (Párizs): Törökország v Horvátország – D csoport tipp: 1-1 Vasárnap 12 Június, 18.00 (Nice): Lengyelország v Észak-Írország – C csoport tipp: 2-0 Vasárnap 12 Június, 21.00 (Lille): Németország v Ukrajna – C csoport tipp: 1-0 Hétfő 13 Június, 15.00 (Toulouse): Spanyolország v Csehország – D csoport tipp: 2-1 Hétfő 13 Június, 18.00 (St-Denis): Írország v Svédország – E csoport tipp: 1-2 Hétfő 13 Június, 21.00 (Lyon): Belgium v Olaszország – E csoport tipp: 1-0 Kedd 14 Június, 18.00 (Bordeaux): Ausztria v MAGYARORSZÁG – F csoport tipp: 0-0 Kedd 14 Június, 21.00 (St-Etienne): Portugália v Izland – F csoport tipp: 2-0
Péntek 10 Június, 21.00 (St-Denis): Franciaország v Románia – A csoport tipp:3:0 Szombat 11 Június, 15.00 (Lens): Albánia v Svájc – A csoport tipp:0:1 Szombat 11 Június, 18.00 (Bordeaux): Wales v Szlovákia – B csoport tipp:1:1 Szombat 11 Június, 21.00 (Marseille): Anglia v Oroszország – B csoport tipp:1:0 Vasárnap 12 Június, 15.00 (Párizs): Törökország v Horvátország – D csoport tipp:3:2 Vasárnap 12 Június, 18.00 (Nice): Lengyelország v Észak-Írország – C csoport tipp:2:1 Vasárnap 12 Június, 21.00 (Lille): Németország v Ukrajna – C csoport tipp:2:1 Hétfő 13 Június, 15.00 (Toulouse): Spanyolország v Csehország – D csoport tipp:1:0 Hétfő 13 Június, 18.00 (St-Denis): Íroroszág v Svédország – E csoport tipp:0:1 Hétfő 13 Június, 21.00 (Lyon): Belgium v Olaszország – E csoport tipp:2:1 Kedd 14 Június, 18.00 (Bordeaux): Ausztria v MAGYARORSZÁG – F csoport tipp:1:1 Kedd 14 Június, 21.00 (St-Etienne): Portugália v Izland – F csoport tipp: 1:0
szabályokat közösen fektessük le. aki telibe találja a végeredményt 2 pont, aki a kimenetelt 1 pont ?
bárkinek bármi ötlete?
Péntek 10 Június, 21.00 (St-Denis): Franciaország v Románia – A csoport tipp:2:0 Szombat 11 Június, 15.00 (Lens): Albánia v Svájc – A csoport tipp:0:1 Szombat 11 Június, 18.00 (Bordeaux): Wales v Szlovákia – B csoport tipp:1:1 Szombat 11 Június, 21.00 (Marseille): Anglia v Oroszország – B csoport tipp:2:1 Vasárnap 12 Június, 15.00 (Párizs): Törökország v Horvátország – D csoport tipp:1:1 Vasárnap 12 Június, 18.00 (Nice): Lengyelország v Észak-Írország – C csoport tipp:2:0 Vasárnap 12 Június, 21.00 (Lille): Németország v Ukrajna – C csoport tipp:3:0 Hétfő 13 Június, 15.00 (Toulouse): Spanyolország v Csehország – D csoport tipp:2:0 Hétfő 13 Június, 18.00 (St-Denis): Íroroszág v Svédország – E csoport tipp:1:1 Hétfő 13 Június, 21.00 (Lyon): Belgium v Olaszország – E csoport tipp:2:1 Kedd 14 Június, 18.00 (Bordeaux): Ausztria v MAGYARORSZÁG – F csoport tipp:0:1 Kedd 14 Június, 21.00 (St-Etienne): Portugália v Izland – F csoport tipp: 2:0
Úgy gondoltam, hogy nem naponta teszem ki a tippelési lehetőséget hanem csoportkörönként. Határidő meg szerintem a mérkőzés kezdése előtti perc, tehát a mérkőzés kezdetekor leadott tippek érvénytelenek. Péntek 10 Június, 21.00 (St-Denis): Franciaország v Románia – A csoport tipp: Szombat 11 Június, 15.00 (Lens): Albánia v Svájc – A csoport tipp: Szombat 11 Június, 18.00 (Bordeaux): Wales v Szlovákia – B csoport tipp: Szombat 11 Június, 21.00 (Marseille): Anglia v Oroszország – B csoport tipp: Vasárnap 12 Június, 15.00 (Párizs): Törökország v Horvátország – D csoport tipp: Vasárnap 12 Június, 18.00 (Nice): Lengyelország v Észak-Írország – C csoport tipp: Vasárnap 12 Június, 21.00 (Lille): Németország v Ukrajna – C csoport tipp: Hétfő 13 Június, 15.00 (Toulouse): Spanyolország v Csehország – D csoport tipp: Hétfő 13 Június, 18.00 (St-Denis): Íroroszág v Svédország – E csoport tipp: Hétfő 13 Június, 21.00 (Lyon): Belgium v Olaszország – E csoport tipp: Kedd 14 Június, 18.00 (Bordeaux): Ausztria v MAGYARORSZÁG – F csoport tipp: Kedd 14 Június, 21.00 (St-Etienne): Portugália v Izland – F csoport tipp: