svéd rombolóknak nagyon faja a légvédelme,leggyorsabb torpedói vannak,kevés sebzéssel de gyors újratöltéssel. a franciáknak jó az ágyújuk , a leggyorsabb ddk a játékban,de a svédek szerintem még igy is jobbak a durva légvédelem miatt. igy nem hiányzik annyira a füst nagyobb szintű svédeknek az ágyúk is faják már,igaz hogy csak két torony két csővel tornyonként,de gyorsak és ütősek
Igen, ahogy a franciákon sincs. Ez önmagában még nem lenne annyira gáz, bár elég zavaró, de ha hozzávesszük azt is, hogy tele van a játék CV-vel, úgy már elég frusztráló. EU dd esetén még annyira nem, mert nekik úgy emlékszem jó a légvédelmük, de franciákkal nagyon gáz. Az már csak hab a tortán, hogy nekik a fordulékonyságuk se valami jó.
Akkor jó hogy nem WoTozok. Mindegy hogy milyen játékról beszélünk, T1-el alap járművel menni kezdőként egy kihúzott T3-as ellen sztem abszolút nem korrekt dolog. És erre az sem lehet mentség, hogy az első három szinten nagyon leredukálták a járművek számát. Emlékszem, a repcsiben már az 1 tier különbség is gyakorlatilag eldöntötte egy harc kimenetelét. Mondjuk az egy elég "varázslatos" játék volt.
WoT-ban már egyből két szinttel nagyobbakat kaphatsz. Nekem van japán amerikai és európai rombolóm,de az európain nincs füst ami cumi,ellenben nagyobb a torpedó hatótávolsága. Prém európai rombolónak van füstje,T7 prém európai rombolóm van szénből.
Én néha a WoT-ban vagyok igy, évente kb kétszer lépek fel, de a küldi menő már évek óta totál átláthatatlan és értelmezhetetlen káosz nekem. Itt valamikor idén variálták át, de tavaly év végéig azért folyamatosan követtem a játék fejlesztését a CBT óta, nagyjából képben vagyok. A probléma az, hogy a Coop csatával nem lehet megtanulni magát a játékot. A pályákat megpróbálhatod ezen a módon megismerni, meg a saját hajóddal is tudsz egy kicsit, de egyébként a Random csatákat érdemes már T2-ben elkezdeni, pont azért, hogy T5-nél ne érjen túl sok meglepetés. Ha jól emlékszem, a tankban is úgy van, hogy T5-ben kaphatsz először két szinttel magasabb ellenfeleket, nos, ez itt is áll. Rombolózni sem egyszerű, annak ellenére se, hogy egy ágyúsorozatból nem nagyon fognak tudni kiszedni (mint pl egy cirkálónál) viszont ha túl akarod élni az első negyedét a csatának, akkor vagy jó csapattársakra, vagy nagy rutinra (esetleg szerencsére) lesz szükséged. Az elmúlt 4 napban a csatáim felét ezekkel mentem T8-9-ben. Többször is kiszedtek az első pár percben, egyrészt mert általában nem jellemző rám az óvatos játékstilus, másrészt a csapatom se volt toppon... és még volt azért nem kevés egyéb körülmény is. Rombolózni... ha torpedózni akarsz, a japánokat ajánlom, ágyúzásra most már nem tudnék olyan egyértelműen top nemzetet mondani, de azért kiemelném az oroszokat, akik egy nagyon eltérő játékstilust igényelnek ebből a szempontból is, nekem nagyon nehezen állt rá a kezem, tavaly viszont rengeteget rombolóztam és sikerült is elég jó szintre eljutnom. A franciákról nem sokat tudok mondani, náluk nagyon zavaró a füst és a légvédelem hiánya, az európai romboló ágat meg tényleg csak nemrég kezdtem el. A német-amerikai-angol talán a leg kezdőbarátabb, ezek viszonylag univerzálisak is. Ezeknél nagyon fontos, hogy az álcázás max-ra legyen húzva és hogy tudd az összes romboló minimális spottolódási távolságát (szerencsére itt sokkal átláthatóbb a spot rendszer, mint a WoT-ban) hogy tudd, mennyire lehetsz bátor.
A közepes tierű német cirkálók, Königsberg/Nürnberg nagyon jók. A német ág gyengesége a páncélzat, "papírhajók", de rombolóktól a csatahajókig. Az említett két hajó még könnyűcirkáló kategória, nekik inkább a sebesség és a fordulékonyság a védelmük, a gyors újratölrés és a 360°ban körbeforduló ágyúk a könnyű gyujtogatással meg a fegyverük. A Yorck-tól viszont ez megváltozik, ott már nagyon fog hiányozni a páncélzat.
Ami meg a játékosokat illet, hát olyanok, amilyenek. Nem véletlen, hogy én is már csak co-op csatákat megyek, gép ellen. (Lol, néha még ott is veszítünk..)
Köszi! Én is megtaláltam, hogy lehet "garázst" is kapni pl a dockyarddal bizonyos szinteken nem is lesz gond. Amit írtál nálam is állt, hogy annak ellenére, hogy eléggé ismerem a WG termékeit ( a repcsist is toltam egy ideig), túl sok volt az infó a küldetésekről, vegyél ezt vegyél azt meg kellet szokni.
Amit észrevettem: T1-3 baromi jókat játszom a gép ellen élvezem a csatákat. T4-5 itt már emberek az ellenek nagyon gyorsan elhalok (elkapkodom) illetve nagyon nem tudom még használni a hajókat (lehet nem is a német cirkálót kéne erőltetnem...), ami gyors és élvezetes jelenleg az a rombolós játék de ott tényleg egy hiba és nézem a mólót... A másik dolog amit Ti is írtok, hogy vannak játékosok akik nem tudom mit néznek de hogy nem a minimappot az tuti. Segíteni nem segítenek majd egyesével megdöglenek. Tisztára mint a Tanks. Az anyahajós része is tetszik de ott nem nagyon jönnek össze a sebzések úgy hogy 2 raj azért betalál a 3-ból.
Ó. Szóval ha kapok 400 szenet ezért jön még 40. Gyűjtöm a szenet,de asszem sosem lesz meg a 230 ezer a hajóra. December 20-ig van 25% kuponom. De addig úgysem lesz annyi.
Hátránya szerint nincs. Figyelembe kell venni azt is, hogy az egyes épületek olaj igénye -főleg magas szinten- elég durvának tűnhet. Ezt belátható időn belül csak olyan klán tudja kitermelni, akik nem csak a napi 3 konténerért kapható 30 olajat teszik bele a kasszába. Az előnyök sem olyan észvesztően nagyok, általában +1-10% bónuszt jelentenek. Ennyivel többi xp-t/szenet/kedvezményt kapsz. Mint mondtam, ezek "csak" gyorsitanak, hiszen egy fejlesztés xp árát, egy hajó credit árát vagy armory-s tétek szén igényét klán nélkül is össze lehet bugázni... csak kicsit több idő. Ráadásul ezek a bónuszok %-ban értendők, ami azt jelenti, hogy pl minél jobb játékos vagy és minél több xp-t szerzel egy csatában, a bónusz is azzal arányosan nő. Egy T2-es hajó áránál lehet hogy nem fogod nagyon érezni annak a pár ezer creditnek a hiányát, amit mondjuk egy 10%-os kedvezmény ad, de gondoljatok bele abba, hogy egy T10-es 20 millás hajónál a 10% azt jelenti, hogy ingyé kapsz hozzá egy fontos equpmentet. Prémmel, prém hajókkal, signalokkal meg minden finomsággal T8-ig nagyon jól jön a pénz a játékban, aztán amikor azt hiszed ennyit már el sem tudsz költeni, jönnek a T9-10-es hajók és olyan gyorsan eltapsolhatsz 100 millát mint a huzat. Saját tapasztalat. Wiki leirás ott van a linkben, csak katt rá az "Itt nézz körül" szövegre.
Illetve volt még egy kérdés amire elfelejtettem válaszolni. Most már lehet szerezni kikötő helyet napi küldik teljesitésével is. Tegnap néztem, hogy havonta 20 illetve asszem 45 küldi teljesitéséért is jár 1-1 ingyé kikötő hely. És naponta 6 küldit (szerezz base xp-t csatákból) lehet teljesiteni. Szóval még nagyon erőlködni sem kell értük. Ez még egy olyan játékosnak is havi +1 ingyen kikötő aki hetente csak 2-3 alkalommal ér rá, és akkor is csak pár csatára. Egyébként kikötőhelyet asszem valamelyik kampányban is lehet szerezni, illetve régebben voltak időszakos küldetések jutalmai, nem tudom hogy ezt most a napi küldizés mennyire váltotta ki. Az más kérdés, hogy visszatérő játékosként nekem ez az új küldetés felület elsőre nem igazán volt átlátható.
koszi a valaszt. eddig tob kulfoldibe beleleptem hivasra de nem erzekeltem semmit. se elony se hatrany. inkab kileptem. a wiki leirast hol talalom? koszi. ha tudsz magyar klant hivjatok meg1-szer koszi
Szivesen. Ha esetleg bármilyen kérdésed (akár konkretizálva is) merülve fel... bár sztem a wiki elég alapos és részletes.
A klánosdiról: igazából ennek annyi a lényege/értelme, ha nem kifejezetten Klán Csatára szakosodott klánról van szó, hogy minden játékos, aki tagja egy klánnak az minden kapott konténer után 10 olajat szerez a klánnak. A klán vezetői az olajból tudják fejleszteni az épületeket, amik bónuszokat adnak (több xp csatánként, kedvezmény a hajók árából, +szén/acél minden szerzéshez, stb.) Szóval igazából a fejlődést gyorsitó dolgokról van szó. Illetve vannak olyan küldetések, amikhez szükséges, vagy amik Klán Csatából (is) teljesithetőek. Szóval aki nem tagja klánnak, az se marad le igazából semmiről.
halio mindenkinek. ha veletlen magyar klan keres tagot es nincs sok kovetelmeny akkor szivesen lennek tag. kulfoldi klanba leptem mar bele, persze hivasra. de mivel meg angolul sem beszelek igy elvezhetetlen. nem is nagyon ertem a klan rendszert. ha valaki hiv koszi. chester19551 neven jatszok. udv mindenkinek
Ahogy gondolom a tankban, úgy itt is a legutóbb kijött hajók a legerősebbek. Kivéve talán az angol nehéz cirkáló ágat. Amik erősek, azok az olasz cirkálók, orosz csatahajók, japán cirkálók, német és angol rombolók. CV--kről nem tudok nyilatkozni, azok nem igazán mennek, meg most kaptak egy komoly nerfet és egyébként is, rég nem játszottam velük. Itt nézz körül! Részletes leirás van a hajókról, előnyökkel és hátrányokkal, ajánlott modulokkal, kapitányi skillekkel. Ha a németeknél kezdtél, javaslom minden hajót húzz fel 5-6. szint környékére, hogy nagyjából megtapasztalhasd, hogy működnek, melyik mennyire áll kézre neked. Az ideális persze az lenne, ha minden hajóval tudnál menni, hiszen ellenségként úgy tudsz alkalmazkodni majd hozzájuk, ha ismered őket. Szerencsére túl sok borzalmasan rossz hajó nincs a játékban, szóval nagyon mellé nem tudsz nyúlni. Alacsony szinten csatahajóval nagyon fontos észben tartani, hogy kicsi a lőtávod és lassú vagy, egyedül ne üldözz senkit. Mondjuk egyedül kóricálni amúgy sem érdemes, kivéve ha romboló vagy és nincs CV. Itt is fontos (mint a WoT-ban) hogy kiismerd az egyes hajókat, a pályákat és játékmechanikát. Szerencsére itt a fejlődés sokkal gyorsabb, mint a WoT-ban.
Dockyard-al ne foglalkozz,ahhoz minden hajó osztályból kell hogy legyen legalább 1 Tier 5 vagy 10 hajó. De inkább minél nagyobb szintű kell,nekem T5-8 hajóim vannak és nem nagyon haladok sehogysem vele és mindjárt vége. Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.10.04. 11:33:32
Néhány napja ránéztem a játékra (korábban valami videokártya bug miatt nem futott) és kedvet kaptam hozzá... A német ágra látom van most kedvezmény így azt kezdtem el húzni 0-ról kezdtem mindent most 3-4T ben vagyok. Néhány kérdésem azért lenne a profikhoz: A Dockyardot mivel lehet fejleszteni? A különböző hajótípusokhoz mit érdemes a kapitányoknál fejleszteni? Melyik ágak a leginkább kezdőbarátok? Kikötőt csak goldért lehet venni vagy néha adnak azt is? Nekiálltam kampányoknak is de túl sok különféle hajó kell hozzájuk így csak lassan haladok. (nyilván a low tier kampánnyal kezdtem) A tankost béta óta tolom de itt nagyon sok info van egyszerre amit még nem értek.
Várom a segítő válaszokat! Jó vadászatot! A.
Szerintem nem a hajó xp-ből lehet fejleszteni, legalább is év elején még nem lehetett, nem tudom azóta ezen változtattak e. Free xp-ből illetve Elit xp-ből lehet kapitány fejlesztésre illetve átképzésre forditani.
Le lehet róla kapcsolni, gondolom lehet másikat megadni illetve a twitch csatornát másik fiókhoz rendelni. Viszont ha twitches jutalmat akarsz, azt akárhány fiókra rákötheted, csak az egyikre tudod aktiváln sztem, mert limitálva van az aktiválási szám illetve magára a Warshipre is csak egyszer lehet valamit aktiválni, tehát az sem fog működni, hogy átveszel valami jutalmat, majd egy másik fiókból ugyanazt és mivel már az elsőből meg van, creditet kapsz érte.
Ugyan már. Most volt egy giga csatám T8-T10, belefutottam egy kezdő biszmarkosba. 93 000 hp-t szedtem le róla, pedig csak 69 200 van benne. :D Nem volt szegénynek a másodlagosa kifejlesztve, meg úgy semmije se, és azt csináltam vele amit akartam, végül fennakadt a falon, és aztán amit kapott, azt nem köszönte meg. Összesen 110 000 damage, és vesztettünk. :D Tökmindegy, előtte nyertem egy csomót.
Na. Szakmai kérdés. Kapitányt mintha lehetne hajó xp-ből fejleszteni. Na most a Grafban van 445 000 felhasználatlan xp. Ha átképzem a kapitányt Grafra, ráfordíthatom ezt az xp-t a fejlesztésére?
hali van rá lehetőség megváltosztatni az acountal összekapcsolt twitch csatornát?
Omahával küzdök jelenleg. Tök jó kis hajó. Tűzerős, mozgékony, jó vele a csatahajókat bombázni, mer kigyújtja azokat, és alapból is jól sebzi. Éppen jó a lőtávja 5-ös szinthez képest, 15,2 km, szóval tudom tartani a távolságot, ellentétben pl. a szerencsétlen brit könnyűcirkálókkal. Rombolókra mocskos veszélyes a gyorsan töltő ágyúival, szóval ez is egy olyan hajó, ami minden hajótípus ellen bevethető, ráadásul jó a légvédelme. Távolságot viszont tartani kell, mer elsöprik pár sorozattal. Legutóbb például azzal az Izmaillal nem kellett volna kikezdenem olyan 9 kilométerről. :D
Ja és tök érdekesek az ágyúi, illetve az elrendezésük. Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.10.01. 16:07:04
Tegnap én nyolcas amcsi BB-vel olyan jó csatát mentem,három nyócas cruisert csaptam ki meg két másik nyócas BB-t. Cruiserek közre akartak fogni,de előbb az egyiknek csaptam egy oltári nagy citadellát utána a másiknak. Nincs még csak egy nyócas hajóm,de ez nagyon jónak tűnik.Igaz pézem sincs hogy másikat vegyek meg,T8 japó destroyer kifejlesztve. Jah csak azt nem értem hogy amcsi BB-vel ha AP-vel lövök hogy gyújtok ki hajót? Vagy a másodlagos ágyúk csinálták volna? Mert több kigyújtásom is lett.Sosem lőttem HE-vel.
Nekem ez volt tavaly december óta. Ehhez jön még hozzá, hogy ha van is nyertes meccse, az általában az első kettő, ami ugye napi küldi szempontjából mindegy, mert az vesztes meccsből is meglehetne, utána viszont hiába szerezek vesztes meccsből is elég xp-t, csak akkor ad jutalmat, ha nyer a csapat. De sem időm, sem kedvem nincs minden nyeréshez öt bukást lenyomni.
Kicsit bismarckoztam. Ott szúrtam el korábban, hogy a lőtávolság növelő skill mellé skót voltam kiképezni a kapitányt manual fire controllra, ami a másodlagos szórását csökkenti ugye. Na most anélkül viszont lófütyi a hatótávnövelés, mer össze-vissza puffogtatnak a tüzérek. Azé' nem akartam, mer ahhoz le kellett szedjem a rejtőzködés skillt, ami a Grafnak fontosabb, szóval nem akartam, de végül átképeztem a faszit Bismarckra. Egyelőre nem bántam meg. Magabiztosan vonulok csatába, keresem a bajt, még a basic firing traininget is megkapta a kapitány, hogy ki legyen maxolva a másodlagos, és akkor tudom, hogy enyém a legkeményebb másodlagos tüzércsapat, csak tartani kell egy olyan 8-10 km-es távot, és csak popcornt ropogtatunk. Persze így kiheréltem a Grafot némileg, fontos képességek vesztek el, de nem baj most, kell egy kis bismarckozás. Mindjárt egy upswing, az utóbbi 6-7 csatát zsinórban nyertük.
Számold át forintba és ráfordított időbe, és megtudod. Én szerintem nem - ennyi pénzért és energiáért jobb hajókat is beszerezhetsz, kifejleszthetsz a játékban.
Mi a vélemény a most építhetö hajóról? Megéri a 3500 aranyat? 8as cirkáló Anchorage.
Na jó, tetszik a hajó, kifejezetten erős légvédelmű radaros cirkálóval még nem játszottam. Kicsit tartok attól, hogy nincs gyógyítás skillje, de majd meglátjuk. Elkezdem az ágat csinálni. :)
Közepes-magas tierben már nincs igazán lassú csatahajó, szóval inkább csak arra figyelek, hogy inkább legyen páncélozottabb, mint sok ágyús-nagy kaliberes. Mer effektívebbnek érzem, hogy bár kisebbeket sebzek egy sorozattal, de viszont úgy kell agyonverni a hajót, nem tudnak elsöpörni egy-egy jól betalált sorozattal. Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.09.25. 21:35:42
Érdekes, nekem a csatahajók lőtávja, csőszáma és páncélzata előnyt élvez a sebességgel szemben (ok, a fordulékonyságnak azért örülök), minthogy azt vettem észre, csatahajózni inkább hasonlít egy sebéazeti beavatkozáshoz, mint egy rárontós-legázolós taktikához.
Nálam három tényező kell hogy összeálljon, hogy szeressek játszani. Relatíve nagy lőtáv, jó páncélzat, relatíve gyors-mozgékony hajó, valamint szép hajó. Tehát négy tényező. :D Ez így cirkálótól felfelé. Kiesik minden könnyűcirkáló, minden közepes-alacsony lőtáv, minden gyenge páncélú csatahajó, minden csiga lassúságú csatahajó.
Jah, én egy kört próbáltam, nagyon nehezen töltötte be a hajómat, és aztán laggolt mint az istennyila, miközben semmi nem indokolta. Nulla damage-val lőttek ki, ez volt életem legszégyenteljesebb Graf köre. :D Na persze idáig azt hittem, hogy nálam volt a hiba, valami frissítés mehetett a háttérben, de most hogy jelezted, talán nem is ez volt.
Nincs abszolút kedvenc. OM hajókat tolom presztízsből. Ezen kívül a Graf Spee még talán az, ami "kedvencnek" mondható, de játszani nem mondanám, hogy tudok vele - ahogy semelyik másikkal sem.
Közben meglett a kapitányának a 16 (vagy 17) pontja, és így már megcsináltam olyanra, hogy a másodlagos fegyverre 4 skillpont, és kiképeztem újra a Bismarckra.
Közben a Guepard parancsnokának meglett a 10 pontja, és ezáltal a 10%-os rejtőzködés, ami kellett mint egy falat kenyér.
Szóval most a hajóim:
Graf Spee Bismarck
Guepard Kagero
Nicholast is tolom, mer tetszik az amerikai romboló ág is. Abban is ül egy 10 skilles kapitány.
Ezzel az összes hajóval tök jó a játék.
Nektek mi a kedvenc hajótok, amivel szívesen játszotok? Mondjuk olyan 8-as szintig.
Csak nem a prém Massa? :D Éppen akkor felvetett a pénz, éa gyorsan lecsaptam a fekete verzióra (meg a fekete Tirpitz-re). Na azzal voltak jó köreim (10-ből 4, és ez nem a winrate, csak hogy élvezetes volt a játék). Minden más instant agyfasz és idegből lakberendezés... :/
De nekem is T8 a legnagyobb hajóm. Most így fejből van egy Amagi, egy QE, egy Gneise, prém Tirpitz, prém Massa, amcsi Nyú Mehíkó, meg valami alacsonyabb tierű francia "csoda" (talán a Normandie?). Ja, meg a Viribus Unitis, de az csak presztizsből. Na, ahogy fentebb írtam, még a Massa az amivel jókat lehet játszani randomban (utána a Tirpitzel, de oda már okosnak is kell lenni), de a többivel masszív autofellatio.
Csak nem a prém Massa? :D Éppen akkor felvetett a pénz, éa gyorsan lecsaptam a fekete verzióra (meg a fekete Tirpitz-re). Na azzal voltak jó köreim (10-ből 4, és ez nem a winrate, csak hogy élvezetes volt a játék). Minden más instant agyfasz és idegből lakberendezés... :/
De nekem is T8 a legnagyobb hajóm. Most így fejből van egy Amagi, egy QE, egy Gneise, prém Tirpitz, prém Massa, meg valami alacsonyabb tierű francia "csoda" (talán a Normandie?). Ja, meg a Viribus Unitis, de az csak presztizsből. Na, ahogy fentebb írtam, még a Massa az amivel jókat lehet játszani randomban (utána a Tirpitzel, de oda már okosnak is kell lenni), de a többivel masszív autofellatio.
Tegnap visszaraktam ezt a szart. (Bár volt egy kis gebasz, mivel mostanság rákaptam a Steam-re, gondoltam, azt a verziót rakom fel, elfelejtve, hogy azzal kezdhetem elölről. Szal kétster kellett felraknom, hogy visszakapjam az eredeti accomat, kb éjfélre már be is tudtam lépni.) Hiányzott, hogy hadihajókkal lövöldözzek hadihajókat. Mivel ezt a fórumot is követem, asszem nem bántam meg, hogy csak co-op csatákat megyek. A random már legutóbb is brutál játszhatatlan volt, a BB gyakorlatilag már Tier III-tól ingyen célpont bárkinek. Tiszta szégyen.
A BB-ket szépen lassan kinullázza a WG. Használhatatlan AP lövedékek, tulajdonképpen csak arra valóak, hogy a sok HE spammer és tsa jó sok HP-t le tudjon belőle szippantani...
De milyen jó volt. Csicsás BB nagy pofával jött nekem és csúnyán beszopta. Egyébként láttam egy vicces dógot,csapattárs carrierrel ütközéssel megölt egy ellenséges csatahajót. Ilyet se láttam még.Hogy nem lőtte szét messziről.Szerintem igen idióta volt. Mondjuk ez a Musashi ami engem akart megenni reggelire az is nagyon beképzelt majom volt,teljesen rám fordult közelről.
Nem hiszem hogy sikerül megcsinálni ezt az eventet,de ma este mentem jó csatát T8 amerikai csatahajóval,még stock,de az előbb olyan mázlis lövéseim voltak vele,előbb egy Musashi vagy mi a ragya jött nekem közelről három citadellát lőttem neki,a maradék hp-ját meg a másodlagos lövegek leszedték.Utána meg egy T10-es Moskva-t csaptam ki szintén egyetlen sortűzzel,dupla citadellát lőttem neki. Egész jó ez a hajó. Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.09.17. 21:17:32
nekem egy mutsu meg egy dunkerque esett az sckből, mellé acél, szén, stb nem panaszkodhatok :)
most a játéknak szülinapja van,ezért t10es hajóval ezen időszak alatt az első nyert csatáért kapsz egy szuperkonténert,minden egyes t10 hajóval nyert csatáért. a szuperkonténer a legjobb konténer,lehet benne arany,hajó, szén acél prém napok vagy a jobb zászlókból és álcákból jó pár darab.
Nekemis a 18 konténerből jött 1500 acél meg 60k szén, a többi szemét :)
Tehát nincs annyi eszed :D Bemész, 5 perc alatt megcsinálod, megkapod a konténert, örülsz és leszarod az xpt....de úgy látom logika az nincs...inkább szenvedsz randomban órákat, mert nem tudsz nyerni...hát megérdemled
ha az alatta lévő hat küldit megcsinálod,akkor lesz kész ez is,szerintem. még nem néztem rá,de ha hazamegyek megnézem tehát ha szerzel 5 defended ribbont,akkor az a küldi kész lesz,és itt fogja jelezni hogy 1 kész és így tovább