SG.hu·

Első képek a második Underworld DLC-ből

Az Eidos a kisebb hullámvölgy után végre felfutóban van. Ha minden igaz, pár hét múlva a Square-Enix megvásárolja őket és ezzel megmenti a céget, ráadásul a Tomb Raider Underworld is kezd magához térni.

A nemrégiben megjelent Eidos beszámoló szerint ugyanis a legutóbbi Lara Croft kalandból alig 1,5 millió példány talált gazdára, ám a hírek már arról szólnak, hogy a letölthető DLC miatt ez a szám alig egy hónap alatt felugrott 2,6 millióra. Ennek hatására az Eidos nem is váratja sokat a rajongókat és máris megjelentek az első képek a Lara's Shadow címet kapott kiegészítőből.

Klikk ide! Klikk ide! Klikk ide! Klikk ide!

Sajnos a kiegészítőről - a március 10-i megjelenési dátumot leszámítva - jelen pillanatban semmit nem tudni, de a képek elég bíztatóan hathatnak a rajongókra. További rossz hír lehet, hogy a Lara's Shadow - a Beneath the Ashes-hez hasonlóan - csak és kizárólag X360-on válik elérhetővé.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© Hoz_Hun2009. 03. 11.. 13:38||#2
A legjobb DLC amivel eddig találkoztam.
© IMYke2.0.0.02009. 03. 08.. 15:42||#1
Fuck!
PC-t ennyire degradálni nem kéne.