Vezeték nélküli LCD televízió az LG-tõl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6
Ezeknek a wifi monitoroknak felragyog a napja hamarosan. Ugyanis a VGA kábel eléggé zavaró kezdett lenni. A tápkábel akár maradhat is.

Kara kánként folytatom tanításom.

atlagember
#5
Én nem hinném, hogy vezetéknélküli. A múltkor is vettem egy vezetéknélküli hálózati kütyüt, szétszedtem, aztán tele volt vezetékkel.
Jól becsaptak.

SecondOrb: A legjobb internetes városépítõ stratégiai játék. www.secondorb.hu

OliApa
#4
Jaja. <#nyes>
Punker
#3
"A belsõ, újratölthetõ akkumulátor 3 óra mûködési idõt biztosít." ez nem jelenti azt hogy mindig aksi-ról kell nézzni, a dugót csak akkor húzod ki ha villogni akarsz a TV-vel pl 1 csajnak 😊

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idõ után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsbõl pálinkát lehet fõzni!\"

#2
Mér a Titanic-ot pont megtudod nézni.<#eplus2><#eplus2><#eplus2>

Gigabyte P67A-UD4-B3,I5-2500K, Corsair DDR3 8GB 1866 Mhz CL9, Sapphire ATI HD 6950 2 GB GDDR5, SB X-FI Gamer, Samsung BX 2431, Logitech MX 5500

PyRex
#1
3 óra mûködés? LoL....

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |