A GE is belép a digitális fényképezőgép piacra

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12
azért az 1D kategóriát nem hinném, hogy 2 dollár/óra munkabéres rízstermelõkre bíznák a japók...

http://gaborszantai.co.uk/

#11
"ez tévedés "

Azt hiszed hogy ha te nem láttál több országban gyártott ugyanolyan típust, akkor az nincs is?
#10
Ugyanabból a fényképezõgép típusból van Japánban, Taiwanon Szingapúrban gyártott is.( kihelyezett gyártás). És ez nagyon sok márkánál van így.
#9
sorry, az enyém Japánban készült...

http://gaborszantai.co.uk/

#8
Nem Taiwanon gyártották? Nekem is van Pentax géphez Taiwani és Vietnami gyártású optikám, a ház meg Fülöp-szigeteki.
szacsi
#7
ez tévedés -.-

:-O http://www.ashes.hu O-:

xnorbix
#6
Mindegyik made in taiwan. Csak most már GE felirattal is tudunk majd fényképezõt vásárolni.

#5
Az meg teljesen fals feltételezés hogyha jõ elektromos berendezéseket gyárt akkor jó fényképezõgépeketis fog.
Tetsuo
#4
A GE gyárt kommersz villanykörtét és 1szerû szobai villanykapcsolót, amik közelében sincsenek a "csúcsnak".

https://www.youtube.com/shorts/zECTF2H8Jp8

#3
"Új gépeinkkel a bennük lévõ fejlett funkciók miatt nagyon nehéz lesz rossz képet csinálni. A GE fényképezõgépek szó szerint meg fogják változtatni a felhasználók által készített fotók képminõségét" -mondta Kawan"

Duma. Nehogy már kapásból lekörözze az összes másik gyártót. Üres duma.
#2
De nem ám. A GE eddigi összes terméke csúcstermék. Ha pedig a fejlesztõk figyelembe veszik az eddigi eredményeket és megoldásokat, akkor az új GE digitális gépek tényleg átlegon felüliek lehetnek.
Möci
#1
Rosszul nem járhatunk.

Szeretem az extrém sportokat, mert közben rengeteg új barátot ismerek meg: mentősöket, balesetiseket, gyógytornászokat és kedves embereket, akik kihívták a mentőket!!!