Idegen lények és a kompetencia
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Légyszíves áruld már el mi a különbség a kettő között agyilag nézve????
"Világuralmunk és a feletted való teljes kontrollunk végső sikere abban áll, hogy te ostoba ezt nem hiszed el" (George Bush)
"Világuralmunk és a feletted való teljes kontrollunk végső sikere abban áll, hogy te ostoba ezt nem hiszed el" (George Bush)
Ez egy jó kérdés ! Valasznak a te tipped ugyan olyan jó lehet, mint az enyém.
De de miért pont az eltérítôk leányvállalatának hiszel ?
"Világuralmunk és a feletted való teljes kontrollunk végső sikere abban áll, hogy te ostoba ezt nem hiszed el" (George Bush)
Ne hazudozz !! Patakit meg a vénembert pont ti raktátok be !!
"Világuralmunk és a feletted való teljes kontrollunk végső sikere abban áll, hogy te ostoba ezt nem hiszed el" (George Bush)
Kíváncsi lennék a véleményedre.
"A NASA határozottan cáfolja, hogy titkos gyerekrabszolga-kolóniát tartana fenn a Marson
Oké, azt hiszem ezt elhihetjük bemondásra az amerikai űrkutatási hivatalnak, a kérdés inkább az, hogy miért méltattak egyáltalán cáfolatra egy ekkora sületlenséget. És innentől a sztori nagyon szomorú és nagyon jellemzően 2017-es lesz.
Történt ugyanis, hogy Alex "Infowars" Jones meghívott egy volt CIA-tisztet a rádióadásába beszélgetni; ezt a műsort 118 rádióadó veszi át Amerika-szerte. Ez a bizonyos vendég, Robert David Steele adta elő a marsi rabszolga-kolóniák történetét, ahová már 20 éve folyamatosan csempészi a NASA a gyerekeket, és nemcsak dolgoztatja őket, de pedofília is zajlik, sőt, a vérüket és a csontvelőjüket is megcsapolják."
Véleményed???
Utoljára szerkesztette: maki85, 2018.12.01. 19:50:01
Ha egyesek tutira biztosan tudják(!!!), hogy idegen lényekkel vagyunk körülvéve, mi a halál pöcsiért adnak ki mégis ekkora hatalmas pénzeket???????
Hogy félrevezessen bennünket???
Kiket, téged engem ???????
Ne röhögtess légyszíves, mert a "háttérhatalmat" aztán tökre-pöcsre nem érdekli, hogy zserni, vagy maki mit tud.
Bocsi, de most jutott tudomásomra:
A háttérhatalom szerint az emberiség létszámát le kell csökkenteni 500 millióra, és így kapóra jött nekik, hogy az alienek az embereket kilóra veszik.
A cél szentesíti az eszközt.
Utoljára szerkesztette: maki85, 2018.12.01. 19:35:34
De én többet is tudok.
zserni szerint utána kolbászt készítenek belőlük
Volt itt egy Saintgerman nevű apóka, ő is mindig a sertésekkel volt elfoglalva:)))
Bár szerintem ez csak a véletlen műve lehet.
ugye????
De, hogy maradjak a témánál: " Mi van, ha még is igazat mondanak"
Te arra nem gondoltál, mi van ha mégiscsak hülyére vesznek??
A titkosrendőrség miat tűnnek el az emberek . A titkosrendőrség kísérletezik rajtuk .
<#kuss>#kuss>
A kis szürkék valami hasonlóak, még ha nem is scenereléssel készülnek.
"Világuralmunk és a feletted való teljes kontrollunk végső sikere abban áll, hogy te ostoba ezt nem hiszed el" (George Bush)
"Világuralmunk és a feletted való teljes kontrollunk végső sikere abban áll, hogy te ostoba ezt nem hiszed el" (George Bush)
Ott hibázik a gondolatmeneted, hogy nekik mesterséges intelligenciájuk és robotjaik vannak, akkor meg minek vesződjenek szekréciókat {;sz@rt} csináló emberekkel, úgy is csak összepiszkítják az űrhajóikat .
<#action>#action>
Tudom, tudom... az ilyen filmeket csak azért csinálják, hogy pénzt keressenek vele, és minket hülyítsenek. <#bohoc>#bohoc> De mi van ha még sem ??! Mi van, ha még is igazat mondanak ?
https://www.youtube.com/watch?v=XG3h-Piqy7k
"Világuralmunk és a feletted való teljes kontrollunk végső sikere abban áll, hogy te ostoba ezt nem hiszed el" (George Bush)
1. A pszichológia egy tudományág, tudományos, része a tudománynak . A pszichológia a leket pszichének nevezi, és teljesen valóságosnak fogja fel .
2. A több dimenzióval is foglalkoznak tudományos hipotézisek pl. a húrelmélet .
Le vagy maradva, a retro tudományod nem tudomány .
<#dumcsi>#dumcsi>
Tegyük fel elméletileg, hogy létezik itt a Földön még két dimenzió amit nem érzékelünk semmilyen módon. Mint pl. a mobiltelefon 1800 MHz-es rádióhullámát is tudjuk hogy van, mégse halljuk a fülünkkel. Viszont hallhatóvá tehetjük mondjuk egy mobiltelcsivel.
Ha létezik még két dimenzió párhuzamosan a miénkkel ugyanitt, azt pontosan ugyanúgy nem látjuk és nem halljuk ahogy az 1800 MHz-es jelet..
A kísérletek mindig az általunk ismert dimenziókra összpontosulnak. Eddig eszünkben sem volt más dimenziókban keresgélni bármit is tudományos alapon, hiszen azt sem tudjuk hogyan is fogjunk neki. Egy kicsit olyasmi ez, mint az emberi lélek pszichológiája: tudományos szemszögből nincs.
Vallási tekintetben meg nagyon is. Ki is fejtik hogy mi a jelentősége.
Pszichoszomatikus értelemben is létezik, illetve velünk "él", vagyis a részünk. Mégsem tudom veled érzékeltetni fizikailag, hogy: nézd, ez a lelked, itt van fogd meg. Vagy hogy hallod: ez a hang a lélek. Ilyen tekintetben a lélek nem létezik. Ugyanakkor ott bent legbelül, emberként talán te magad is érzed: van valami benned is....valami megmagyarázhatatlan. Ami túl tesz minden értelmünkön, hiszen ha nem létezik és mi csak odaképzeljük belénk, akkor mindenki téved aki érzi.
Ha meg létezik, akkor a tudomány hogyhogy nem tudja értelmezni és definiálni?
Ennyi erővel akár létezhet is nyugodtan több száz, vagy akár több ezer dimenzió is a miénk mellett itt a Földön, s mi még csak észre sem vennénk egyetlenegyet sem közülük...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
A párhuzamos dimenziók is lehet egy megoldás, csak nem említettem, mert oda minimálisan kell a 4 dimenziós tér (párhuzamos 3 dimenziós terek a 4 dimenzióban). A jelenlegi fizikai kisérletek azt igazolják, hogy a mi világunk 3 dimenziós tér, mert látható, hogy pl. a gravitációs tér, elektromos tér a távolság négyzetével fordítottan arányos. A 4 dimenziós tér esetében az említettek esetében a távolság köbével lennének forditotan arányosak. A valóságban nem volt tapasztalható. A bolygok mozgása 4 dimenziós térben is a síkban való mozgásra stabilizálodnának (elipszis vagy körpálya), de amig stabilizálódnának, addig át kellene lépjenek egy másik párhuzamos 3 dimenziós térbe és ekkor már egy ideig nem lehetne látni öket, de a valóságban ez nem történik meg. Még sok példát lehetne mondani, ami igazolja, hogy a mi világunk 3 dimenziós tér.
Utoljára szerkesztette: kl24h, 2018.11.30. 20:21:46
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
S ezen elméletek szerint egyszerre létezhet több más dimenzió is párhuzamosan a miénkkel itt. Valahogy úgy kell elképzelni ezt, mint a rádiófrekvenciák sokaságát az éterben. Sok működik egyszerre ugyanott, ám még sincs egyikük sem hatással a másikukra...
Okos elmélet, bárkinek is pattant ki az agyából elsőként...<#vigyor>#vigyor>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
De szerencsére (rajtad kívül) mindenki más hallott már a filozófiáról, ahol az.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Ezért kutatjuk többek között a Marsot is. Illetve az egész világűrt, számtalan tudományos eszközzel.
Sokk az " általánosság ", bár nagyjából egyetértek veled !
<#awink>#awink>
Ha csak a távolság lenne, akkor valószínűleg csakis hasonlóak lennének mint mi és maga az atomszerkezet felépítése, amiböl a mi világunk összetevődik (proton, neutron, elektron).
Ha viszont más dimenzió világuk van, akkor nem fogjuk észlelni semmiféleképpen. Ha az ők dimenzió világuk sokkal komplexebb mint a miénk, akkor ők láthatnak minket, sőt lehet hogy már járnak is a közelünkben, csak mi dimenzió világunk nem engedi meg, hogy detektáljuk őket.
Utoljára szerkesztette: kl24h, 2018.11.29. 23:36:34
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Sokk a " ha ", bár nagyjából egyetértek veled !
<#awink>#awink>
A hatalmas távolságok, és az időablak miatt lehet, hogy a büdös életben nem fogunk hírt hallani felőlük.
Vagy kihaltak már, vagy ezután lépnek csak a színpadra, lehet, hogy egyszerre több értelmes civilizáció is létezett, avagy majd létezni fog, mi több talán egymással kapcsolatban is álltak. (?!)
Egyes tudósok szerint minél fejlettebb egy civilizáció, annál rövidebb a "kihordási" ideje.
Elképzelhető, hogy mi egy olyan kozmikus korban "születtünk", amikor az univerzum nem "rendelkezik" más hozzánk mérhető fejlettséggel rendelkező idegen fajjal, fajokkal.
Vagyis fennáll annak a veszélye, hogy elkönyveljük, hogy a világegyetemben az emberi faj kivételes.
Talán az lenne a legnagyobb remény, ha találnánk "odakinn" egy nem földi eredetű, legalább baktériumot.
Puff neki ! A filozófia a racionalizmusé, minden ami nem racionalizmus az nem filozófia . A tudomány pedig az empirizmusé .
Két lehetőség van: a 2+2=4 egy aritmetika, vagy a 2+2=5 pusztán valami triviális formalizmus .
<#merges2>#merges2>
Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2018.11.29. 19:39:05
Járatosnak lenni amúgy sem kell semmiben. Csak lehet...
Amúgy nincs semmi gond. Te a tudásban vagy járatos, én meg a fantáziában.
És? Akkor most? Leszakad az ég, vagy mi lesz?<#idiota>#idiota>
Akarsz filozofálgatni az idegen lényekről, vagy maradjuk a tudomány szemszögénél és dumcsizzunk inkább a semmiről?
Mert úgy nagyjából ennyit tud ma a tudományod az idegen lényekről. Miközben pedig a fantázia ugyebár...<#eplus2>#eplus2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
A filozófia pedig soha nem volt a tények világa, ott 2+2 simán lehet 5, ahogyan a mesevilágban is bármi megtörténhet. Nem értem, hogy jön ez ide? Természetesen filozofálhatsz arról, hogy 2+2=5, de igazzá ettől még nem válik. 2+2 az akkor is 4, ha naponta másról álmodozol. Ez a különbség tudás és fantázia között! Csak sajnos képtelen vagy megérteni.
Láthatóan nem...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2018.11.29. 03:05:39
Bár még nem tűntek el teljesen...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
És? A lapos Föld hívők szerint pedig mai napig lapos a Föld. Az elmeháborodottak szerint pedig 2+2=5. Igazzá nem attól válik valami, mert XY szerint az, hanem attól, hogy bizonyítani tudjuk. Márpedig bizonyítva az van, hogy a tűz, a víz, a levegő és a többi, NEM alapelem!
Még ma is, az európai filozófia és alkímia tanai alapján 4 őselem létezik.
Az, hogy a tudomány szempontjából ez mára lényegtelen, már más kérdés.
Megérted végre, vagy feleslegesen töröm magam ismét?<#falbav>#falbav><#nyes>#nyes>
Mellesleg nem csak az egyetemeken (ezt én mondtam?) oktatnak ökörségeket.
A történelem is ökörségeket tanít a mai generációnak a magyarok eredetéről. Hogy csak egy példát említsek hirtelen...
De a témához visszakanyarodva, én biztosan nem álmodoztam sem itt, sem máshol ufó flottákról...vagy nem engem emlegettél?<#nevetes1>#nevetes1>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.11.26. 21:08:16
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Folyamatos kutatás zajlik az élet lehetséges nyomai után, naprendszerünkön belül és attól távol is. Pl. az Exobolygó kutatás kifejezetten fellendült az utóbbi években. Ebben a fórumban viszont a "klasszikus", ezoteriáváal és némi elmebajjal fűszerezett, konteókon alapuló, valóság tagadó UFO hívők agyrémeit elemzgettük, amíg még volt kedvünk hozzá.
Ha valóban olvastad, akkor láthattad, hogy némelyek egy középkori alkimista szintjén sincsenek, nemhogy a modern tudományokból egyetlen szót is megértenének (pl. volt, aki szerint az egyetemeken csupa butaságot tanítanak, miközben azt bizonygatta, hogy a 4 alapelem mai napig a föld, a víz, a tűz és a levegő). Na ezek, ezen a szinten álmodoznak itt UFO flottákról...
Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2018.11.25. 18:09:50
Épp úgy elérhette az ottani élet is egy-egy bolygó a szellemii tudást és ezzel agy időben a sok színű tehetséget is. Az hogy még nem értek ide a Földünkre az inkább a hatalmas távolság miatt lehetséges, hogy az emberi faj hihetetlenül gyorsan fejlődött szellemileg, de még ma se érte el azt a tudást amely a nagy távolság megtételéhez szükséges sebességet valamint a túlélést biztosítani tudta volna egy űrhajón.
De azt gondolom, hogy a szellemi tudás nagysága, nem határozza meg egy faj természetét vagy jóságát. A történelmünk is azt bizonyítja, hogy minél többet ért el szellemileg az emberi faj annál kegyetlenebbekké váltak a háborúi és annál több másik népet ölt le vagy taposott el a történelem során.-- Hisz a modernnek mondott világunkban is az a legfőbb témája minden hatalomnak nemzetnek hogy a fegyverzetük, minél tökéletesebb legyen-- Tehát nem az egy hatalomnak se a legfontosabb, hogy a világon minden ember EMBERILEG jól élhessen és egészségesebb legyen.-- Ahogy a saját otthonát a Földjét és természet világát pusztítja ugyan úgy a saját faját se kíméli.-- Miért ilyen az életfelfogása az emberi fajnak?-- mert a tudata és az érzelem világa, energia alkotta szálakra van kódolva. S ez határozza meg minden élet tulajdonságát de még az életét is.
S mivel minden bolygó hasonló módon keletkezett a földünkhöz, és aktívvá válása is energiák által jön létere, mint a felszínén született életeket is energia teremtett, hasonlóan az emberi test-élethez így feltételezhető a hasonlóság is. Hacsak egy mások bolygón a vezetővé vált lények sokkal becsületesebb, lelkiismeretesebb vezetőkké nem váltak az idők folyamán.
Természetesen az is sokat számíthat az idegen lények természetében, hogy milyen anyagokból lett alkotva az ottani élet, mert az vagy még durvább vagy sokkal szolidabb élet születését befolyásolhatta, mint amilyen a föld anyagából alkotott emberi faj.
Az eleve kitaláció, hogy Isten teremtette az univerzumot és így elképzelhető, hogy más bolygón is alkothatott életet, nem csak a Földön. Ez kimondottan téveszme amely Ó-kori esti mese maradvány-- Mint a Nap Isten, vagy Jézus mint Isten fia, vagy az indiai több istenségek, és újra leszületéses butaságok stb. S mindezeket a rendszerváltás óta, szinte beleszuggerálták népünk tudatába helytelenül! Ráadásul az elmúlt években kb. 100 külföldről érkező biblia nyálazót látott vendégül a kormányunk, akiket átutaztattak az országunkon, miközben a legdrágább szállodákban alhattak és etették őket. Na persze a külföldi tudósok se mind ártatlan, mert akkor nem jutalmazták volna 1,4 millió dollárral egy francia fizikus univerzumot is Teremtő Isten létezésének meghatározását és ráadásul megtérítették számára visszamenőleg, a több éves kutató munkáját is Londonban a pápa jelenlétével tartott díszünnepségen!!
De mindennek ellenére, Isten létezését igazolni, tényleg csak tudományosan lehetséges, csak nem ilyen szélhámos vagy bigott módon- mert az univerzum csak saját kialakult fizikai OKAI miatt keletkezett -Isten létezéséhez semmi köze nem volt, mert akkor még nem is létezhetett Isten a Semmiből vagy épp a végtelen Teret kitöltő semleges porszemcsék által se!
Ahhoz, hogy Isten létezését és a földi élet Teremtését megérthessük elsősorban a Földünket kellene megismerni hiszen itt született az élet nem pedig a Holdon és nem is a végtelen univerzumban.-- Ha bárhol létezik is élet a galaxisunkban vagy másik univerzumi galaxisban ahhoz a földi élet teremtő erejének, semmi köze! De ahhoz hogy ezt tudományosan is értelmezhessük, megfejthessük az életet kell megérteni- mi által él a testünk, mi által vannak a gondolataink a tudatunk a tehetségünk és erőnk, mert csak anyagi létünk nem lenne hozzá elegendő? Tettem be egy kevés figyelmet felkeltő gondolatot olvassátok és gondoljátok tovább.
A vallással kapcsolatos állításai is hülyeségek, kezdve Jézus azonosításával Hórusszal, aki nem napisten amúgy, mint a film állítja. Dionüszosz stb. nem szűztől született a mitológia szerint, mint a film állítja. Oziriszt nem feszítették keresztre semmilyen mitológia szerint, ellentétben a filmmel stb. Ez csak pár dolog, régen láttam a filmet.
De tessék egy kritika, tudom nem elfogulatlan szerzőtől.
Utoljára szerkesztette: fonak, 2018.04.01. 13:24:59
A hosszabbról egyenlőre nincs véleményem, később szánok rá időt.
Így tehát kérlek mondd meg, mely részei badarságok????
Mármint az írásnak.
Persze azzal azért tisztában vagyok, hogy egy világméretű vallást "akarattal", de még észérvekkel sem lehet megszüntetni.
Utoljára szerkesztette: maki85, 2018.04.01. 11:08:41
Nem tűnik fel a hívőknek, hogy évente más-más napra esik??
Ez persze csak egy költői kérdés volt, no meg nem is a topicba illő.
Bár sokan a kereszténységet felcserélték az UFO vallással:(((((
Szél jegyzet: kijelented, hogy isten létezik, de bizonyítani semmivel nem tudod.
Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2018.03.08. 13:09:10
Másrészt a szcientizmus és az ateizmus is egyfajta vallás.
Harmadrészt nem vallási, hanem logikai alapon érveltem, méghozzá Irasidus logikáját használva. A vallási rész egy példa volt csupán.
Negyedrészt a vallást valló embereknek nem választató el a tudománytól, különösképp a kozmológiától és filozófiától, márpedig ha tetszik, ha nem még vannak ilyen emberek.
Ötödrészt: "A tudomány akkor volt igazán Tudomány és teljes, amikor még elválaszthatatlan volt a vallástól. Azóta csak széttöredezett és elvesztette lényegét vagy ha úgy tetszik, magát a lényeget. Persze ezt nem érted, mert nem tudsz mit kezdeni olyan dolgokkal, hogy szent, vagy spiritualitás..."
https://www.youtube.com/shorts/zECTF2H8Jp8