valami iszonyat gyenge ez a játék... :( pedig jó lenne már egy normális covbojos seriffes indiánosos fps, imádkozzunk érte
hmmm... nem tudom jáccik-e még valaki ezzel, de szerintem hibás a crack. van egy pálya, amikor a hegyekben kell leírtani a nagy bajszos, lóbaszó favágót, na ezt a pályát abszolut zéró fgyverrel kezdem. akárhányszor kezdem újra, akármit húzok elõtte pókeren, semmi fegyvert nem ad. így meg persze semmit nem tudok csinálni, csak meghalni. erõsen copy protection íze van a dolognak. másvalaki tapasztalt ilyet?
Az Outlawshoz képest nagy a változás. Ebben a témában azóta nem jött ki semmi. Ha azt nézzük ...
Hali!Lehet ebbe a game-ben futni???Ha igen hogyan??
Daemonnal is megy vagy ki kell írni cdre ?
Nem lehet vmit csinálni, annak érdekében, hogy a hullák megmaradjanak?
Az mekkora poén mikor a lóról lelõtt figurát a ló még egy jó ideig húzza maga után, a figura meg a porban vágódik ide-oda.
Nekem is teccik a game.
Mér ne lenne?
Én nem szedem le (Mert nincs benne Romboló meg Anyahajó:). De biztos hangulatos. Anno még q2-höz volt egy ilyen Outlaw mod, de az fincsi volt. A multira meg koppinthattak volna olyat mint a q1-tf-ben volt egy vadnyugati kis város, két csapat, egymás bankját kellet kirabolni és/vagy lemenni a bányába aranyatásni, majd (a nehéz pakkal lassan visszaslattyogni, persze úgy az ellen könnyen rajtadcsapot) és akinek több pénze volt a végén az nyert. De nagyon izgis hentelõs, vicces volt az a multi. u.i: szeretem a tõmondatokat u.i.2: mé nincs benne ló :(
Hát ez azért "enyhén" túlzás - Mad Dog -, talán inkább Outlaws. A Mad Dog az inkább egy egyszerû P&C shooter volt sok múvival. Ez nem az. Inkább FPS.
Basszus nem hiszem el!!! A Daemon Tools nem engedi hogy kivegyem a 2-es CD-t!!! Ezt írja ki: Unable to unmount image. Unit is locked. Ez mi a [email protected]?
Gyerekek, én is leszedtem. A játék egy olyan "idegességlevezetõs", mindent szétlövõs okosság. De jó a hangulata. Pillanatnyilag éppen a Music könyvtárban levõ zenéket hallgatom. Valami elképesztõ mennyiségû anyagot írtak meg az arcok. Emellett valószínûleg ki is írok egy CD-nyit, hogy a kocsiban hallgathassam. Eszméletlen zenék!!! A fõtéma a legjobb, kicsit a NOLF-ra emlékeztet.
Játékban is ilyen. Nagyon sok pici kis script van a játékba és szerintem jól is vannak megírva. De itt bizonybelelógnak a falba a halottak. Viszont van a pályák elején kis minijáték remélem tetszeni fog.
Én csak azt nem értem, hogy más képen is láttam már, amikor levegõben van egy test... de úgy néz ki, mint egy próbababa, sziklaszilárdan, mereven... A játékban is vhogy így néz ki? Vagy azért lendülnek a végtagok is? :-))
De képek alapján nem szép ,ellenben a hangulata isten:D csomó spanyol szöveg és akcentus.
csak az Af és AA nincs maxon ,minden más leg istenebb:D
94kybte szóval nem egy nagy kép.
Azért annyira nagy különbség nincs. Jó, persze vannak kivételek (Deus ex2), de ez nem sûrûn fordul elõ. Az, hogy egy ilyen kép sokkal szebb, mint egy user által csinált, az azért is van, mert mondjuk az adott user nem rakja full-ra a beállításokat. Vagy ha az "original" képek nem felelnek meg, ott a videó. Én leginkább a videókat szeretem.
Igen ,de spec énis jobban bízok olyan képekben amiket egyszerû userek csináltak.
Lusta banda... talán ha felnéznétek a gamershell.com -ra, ott láthatnátok képet, akár még videót is. Istenem... :-D Csoda, hogy letölteni letudjátok, meg feltelepíteni. De segítek: Dead Man's Hand képek, trailer,... :-))
Sajnos ilyesmivel még nem találkoztam. Eddig fullra csak arról szól, hogy bosszút állsz a legyilkolásodért (ami nem sikerült tökéletesen : ))a volt bandatagokon. Szal a sztori nem eget rengetõ....
Na, megnéztem PC - n is , nekem naggyon bejön. Far Cry mellett jól el lehet vele tökölni, ha unod a sok komolyságot. A grafika nem a legszebb, de nem is csúnya. A hangulat és a játszhatóság sztem turva jó. Már rég várok hasonló western cuccra : )
Aki probálta már irjon le pár sort a game-ról!!!!
Megjelent. Dead Mans Hand (c) Infogrames Interactive 89x15 MB DEVIANCE 6.2
Így a kép alapján Nekem is tetszik ha valaki letõltötte akkor szúrjon már be 1 pár képet hogy milyen!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Ez rohadtul tetszik!!! Milyen fegyverek vannak? Milyen küldik? Hosszú? Lehet lovagolni? :-D
Jaj...,kicsit nagy lett,bocs. Hát én is gondoltam leszedem,de most a Far Cry,Bf Vietnam,UT 2004 mellett aszem várok vele egy kicsit... Bár ilyen vadnyugati fps-el még nem találkoztam,ugyhogy ennyibõl mindenképp érdekes lehet.