sose fogom megérteni hogy lehet azt mondani, hogy igen, olyan szép vagy ezzel a másfél kiló barna krémmel a testeden... gondolom valami olyasmi a magyarázat, hogy kontúrosabbak az izmok, vagy valaki okosítson már ki Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2021.08.16. 09:34:14
Mit csinált az arcával? vagy ennyit öregszenek 3 év alatt, vagy rossz a smink, vagy a fény, vagy a szög? Utoljára szerkesztette: Sippie, 2020.05.13. 23:13:37
Az első mondatodra gondoltam én is egyből, mikor megláttam...
Fogorvos kollégákról és kolléganőkről tudnék egy s mást mesélni. Felsőbbrendűnek hiszik magukat, mert az egyetemen ezt verték a fejükbe, aztán minden olyan feladat meghaladja a tudásukat, amihez egy picit is gondolkodni kellene. Tisztelet a kivételnek, mert azért van köztük tényleg normális intelligens ember is, de ők kisebbségben vannak.
Még ha azért akarna felsőfokú végzettségű fickót magának, mert hogy az értelmesebb XD Sokkal valószínűbb hogy a végzettség révén jobb állással és vaskosabb fizetéssel rendelkező egyén inkább a célpont.
Más kérdés, hogy a felsőfokú végzettség kb. semmire sem garancia. Egyrészt rengeteg kretén jár főiskolára vagy egyetemre, csakhogy legyen valahol, vagy mert apuéknak presztízs kérdés, hogy a kölyök diplomás legyen. Másrészt végzettség nem egyenlő a tényleges tudással.
Amúgy meg semmi különös látnivaló nincs itt. A nők 99%a felfelé kapaszkodik. Az egyszeri nővér sem az ápolóra ácsingózik, hanem az orvosra vagy még feljebb.
és miből gondolja, hogy egy értelmes és okos ember majd szívesen van egy "középfokúval" ?
Köszönöm a választ és a mellékelt infót. De én a régebbi lehetőségre gondoltam, ahol mondjuk egy letöltött facebook fotó, számsorának alapján visszakeresni,rákeresni az adott profilra. Ahol a letöltött fotó középső 16 jegyű számsor kimásolása után beillesztés az urlbe. Lásd két url link verziót. https://www.facebook.com/photo.php?fbid= https://www.facebook.com/ után beillesztve a számsort és enter nyomva, nem találja az adott oldalt. pedig aktív oldalakról van szó. Kimásolva a számsort és beillesztve a url linkhez És ezek után csak ez látható :
sziasztok! valaki esetleg nem csinált egy mentést a fórumba betett képekről? Sajnos a régiek nagy része nem látszódik :( pedig találtam pár ismerős csajt, kíváncsi vagyok kire figyeltek még itt fel :P